SUPA24
Остало
Остало
Остало
622 500 PLN
(10 040 PLN / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Tadeusza Kościuszki, Wrocław

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Okazja!
Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na wysokim parterze w kameralnym, wolnostojącym budynku z lat 60., wzn...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Централни даљински управљач
Старост понуде: 99дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Tadeusza Kościuszki, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Izabela Żygadło

Слични огласи

Слично у иностранству