SUPA24
Остало
Остало
Остало
285 000 PLN
(5 700 PLN / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
Chłodna, Włocławek

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze z balkonem - idealne do stworzenia własnej przestrzeni! Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje dwupokojo...

Друго
Старост понуде: 454дана
Ажурирано: 453дана

Локалитети

Chłodna, Włocławek
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TWOJE METRY

Barbara Jetz-Greger

Слични огласи

Слично у иностранству