SUPA24
Остало
Остало
Остало
590 000 PLN
(19 667 PLN / м²)
Распродаја
1
1
30 м²
Miła, Wisła

спаваћа соба1
равно30 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX! Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony przy ul. Miłej 2/301 w Wisła – w atrakcyjnej, turystyczn...

Спрат:
3. спрат од 4
Старост понуде: 54дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Miła, Wisła
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REMAX POLSKA

Grzegorz Tront

Слични огласи

Слично у иностранству