SUPA24
Остало
Остало
Остало
646 000 PLN
(11 745 PLN / м²)
Распродаја
3
1
55 м²
Chełmżyńska, Warszawa

спаваћа соба3
равно55 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

- Nowe mieszkanie 3 pokojowe 55,78 m2 - WIZUALIZACJA I PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Sta...

Спрат:
2. спрат од 5
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Chełmżyńska, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi

Слични огласи

Слично у иностранству