SUPA24
Остало
Остало
Остало
849 000 PLN
(19 744 PLN / м²)
Распродаја
2
1
43 м²
Domaniewska, Warszawa

спаваћа соба2
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

WPROWADZENIE Nowoczesne, wysokie (2,95 m!) i klimatyzowane 2 pokoje – gotowe do wejścia! Szukasz nowocześnie urządzonego mieszkania w jednej z najlepi...

Спрат:
10. спрат од 11
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Domaniewska, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOMFI SP. Z O.O.

Tomasz Rossa

Слични огласи

Слично у иностранству