SUPA24
Остало
Остало
Остало
489 000 PLN
(13 971 PLN / м²)
Распродаја
2
1
35 м²
Rembielińska, Warszawa

спаваћа соба2
равно35 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (bez mebli) na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek.Całkowita powierzchnia 35 ㎡ do tego piwnica 1,5 ㎡.Blok jest...

Спрат:
7. спрат од 15
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rembielińska, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Brik

Olga Stawińska

Слични огласи

Слично у иностранству