SUPA24
Остало
Остало
Остало
890 000 PLN
(16 792 PLN / м²)
Распродаја
2
1
53 м²
Warszawa

спаваћа соба2
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Komfortowe, i umeblowane mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie nowoczesnym kompleksie mi...

Спрат:
4. спрат од 11
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Слични огласи

Слично у иностранству