SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 049 000 PLN
(13 623 PLN / м²)
Распродаја
2
1
77 м²
Giuseppe Garibaldiego, Warszawa

спаваћа соба2
равно77 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, niesamowicie przestronnego 2 pokojowegomieszkania o powierzchni 77,5 m2 w świetnie skomunikowanej częśc...

Спрат:
6. спрат од 6
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Giuseppe Garibaldiego, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GOOD LIFE PL GOOD LIFE PL

Irmina Szczepaniak

Слични огласи

Слично у иностранству