SUPA24
Остало
Остало
Остало
669 000 PLN
(14 867 PLN / м²)
Распродаја
2
1
45 м²
Sonaty, Warszawa

спаваћа соба2
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45.7 m2. Znajduje się na podwyższonym parterze w 12-piętrowym bloku z 1978 roku, zbudowanym w technice Rama H.

Централни даљински управљач
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Sonaty, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Magdalena Korszla

Слични огласи

Слично у иностранству