SUPA24
663 000 PLN
(17 919 PLN / м²)
Распродаја
2
1
37 м²
Sulmierzycka, Warszawa

спаваћа соба2
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane przy ul. Sulmierzyckiej w Warszawie. Spokojna okolica, zatopiona w...

Спрат:
2. спрат од 4
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Sulmierzycka, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Слични огласи

Слично у иностранству