SUPA24
Остало
Остало
Остало
2 595 000 PLN
(26 212 PLN / м²)
Распродаја
3
1
99 м²
Parkowa, Warszawa

спаваћа соба3
равно99 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

OFERTA SPRZEDAŻY APARTAMENTU PREMIUM – UL. PARKOWA, WARSZAWA (PRZY ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH) Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 99 m², położ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Високи плафониСпратПогледНакон реконструкције

Параметри

Власништво:
Друго
Држава:
Друго
Тип грејања:
Централни даљински управљач
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Parkowa, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REMAX POLSKA

Rafał Nałęcz

Слични огласи

Слично у иностранству