SUPA24
Остало
Остало
Остало
782 640 PLN
(26 988 PLN / м²)
Распродаја
1
1
29 м²
Radziwie, Warszawa

спаваћа соба1
равно29 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

UWAGA KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI AGENCJI!!
KUPUJESZ W CENIE DEWELOPERA BEZ PODATKU PCC
Apartament będzie wykończony pod klucz
III pakiety wykończenia...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подВисоки плафониОтворени животни просторОдвојена кухињаТуш кабинаКухињски апаратиМашина за прање вешаПриродно светлоНакон реконструкције

Спрат:
2. спрат од 7
Старост понуде: 28дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Radziwie, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ŁADA Nieruchomości ŁADA NIERUCHOMOŚCI

Krzysztof Łada

Слични огласи

Слично у иностранству