SUPA24
Остало
Остало
Остало
3 499 000 PLN
(29 653 PLN / м²)
Распродаја
4
2+
118 м²
Włodarzewska, Warszawa

спаваћа соба4
равно118 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
држава
подрумНе
терасаДа

Опис

Nowy 4 pokojowy wykończony w wysokim standardzie apartament z tarasem 19m2.
Apartament o bardzo funkcjonalnym układzie
• ustawny salon z aneksem kuche...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
2. спрат од 4
Старост понуде: 32дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

Włodarzewska, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ŁADA Nieruchomości ŁADA NIERUCHOMOŚCI

Krzysztof Łada

Слични огласи

Слично у иностранству