SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 781 000 PLN
(19 359 PLN / м²)
Распродаја
4
2+
92 м²
Kolejowa, Warszawa

спаваћа соба4
равно92 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

UWAGA KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI AGENCJI!!
KUPUJESZ W CENIE DEWELOPERA BEZ PODATKU PCC
Kawalerki od 864 000zł
Apartamenty 2 pokojowe 41m2 od 966 000z...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
1. спрат од 7
Старост понуде: 29дана
Ажурирано: 29дана

Локалитети

Kolejowa, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ŁADA Nieruchomości ŁADA NIERUCHOMOŚCI

Krzysztof Łada

Слични огласи

Слично у иностранству