SUPA24
Остало
Остало
Остало
799 000 PLN
(22 194 PLN / м²)
Распродаја
2
1
36 м²
Domaniewska, Warszawa

спаваћа соба2
равно36 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

W ofercie inwestycji położonej przy ul. Domaniewskiej mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe.
Mieszkania w metrażach 29.64m2 - 142m2.

Спрат:
8. спрат од 9
Старост понуде: 31дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Domaniewska, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ŁADA Nieruchomości ŁADA NIERUCHOMOŚCI

Aldona Łada

Слични огласи

Слично у иностранству