SUPA24
Остало
Остало
Остало
719 998 PLN
(15 000 PLN / м²)
Распродаја
2
1
48 м²
Miłosierna, Warszawa

спаваћа соба2
равно48 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z osobną widną kuchnią. Jasne i funkcjonalne mieszkanie, kompleksowo wykończone i...

Друго
Старост понуде: 28дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Miłosierna, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

K3 Nieruchomości

Daria Frączek

Слични огласи

Слично у иностранству