SUPA24
Остало
Остало
Остало
865 000 PLN
(21 625 PLN / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Lazurowa, Warszawa

спаваћа соба2
равно40 м²
купатила1

Hubert Kask
tel. 602 101 602
Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobi...

Друго
Старост понуде: 30дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Lazurowa, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Hubert Kask

Слични огласи

Слично у иностранству