SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 219 000 PLN
(17 926 PLN / м²)
Распродаја
2
1
68 м²
Górczewska, Warszawa

спаваћа соба2
равно68 м²
купатила1

Łukasz Janowiecki
tel. 602 101 602
2-pokojowe mieszkanie z garderobą Kolonia Wawelberga, Wola
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualn...

Спрат:
3. спрат од 4
Старост понуде: 30дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Górczewska, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Łukasz Janowiecki

Слични огласи

Слично у иностранству