SUPA24
Остало
Остало
Остало
920 000 PLN
(12 105 PLN / м²)
Распродаја
3
1
76 м²
Pomorska, Warszawa

спаваћа соба3
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,42m² z obszernym balkonem. To idealna propozycja dla rodziny - lokal oferuje znaczną...

Спрат:
1. спрат од 3
Старост понуде: 31дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Pomorska, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GOOD LIFE PL GOOD LIFE PL

Łukasz Szymczak

Слични огласи

Слично у иностранству