SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 699 999 PLN
(25 000 PLN / м²)
Распродаја
2
1
68 м²
Filtrowa, Warszawa

спаваћа соба2
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Mieszkanie 2-pokojowe | 68 m² | Stara Ochota | kamienica 1928 r.
Lokalizacja: Stara Ochota, blisko Pola Mokotowskiego, tramwaj pod domem

Спрат:
4. спрат од 4
Старост понуде: 37дана
Ажурирано: 29дана

Локалитети

Filtrowa, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PRESTON REAL ESTATE

Bogusława Brzezińska

Слични огласи

Слично у иностранству