SUPA24
Остало
Остало
Остало
2 999 999 PLN
(19 355 PLN / м²)
Распродаја
4
1
155 м²
Kobielska, Warszawa

спаваћа соба4
равно155 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Oferujemy na sprzedaż luksusowe, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszaw...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледДрвени подКухињски апаратиВисоки плафониПриродно светлоНамештен

Параметри

Власништво:
Лично
Тип грејања:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде: 79дана
Ажурирано: 78дана

Локалитети

Kobielska, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GOOD-LIFE

Irmina Szczepaniak

Слични огласи

Слично у иностранству