SUPA24
Остало
Остало
Остало
625 000 PLN
(21 552 PLN / м²)
Распродаја
1
1
29 м²
Żytnia, Warszawa

спаваћа соба1
равно29 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,2 m2 znajdująca się na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w bardzo dobrze skomunikowanej części ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
1. спрат од 4
Старост понуде: 164дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Żytnia, Warszawa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BIALE LWY

Biuro Białe Lwy

Слични огласи

Слично у иностранству