Листа понуда
13
13
13
498 000 PLN
(11 318 PLN / м²)
Распродаја
2
1
44 м²
Żorska, Tychy
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
44 м²
купатила
Преведи на Енглески
Nowe mieszkanie od dewelopera w prestiżowej lokalizacji — Tychy, ul. Żorska.
Kupujący nie płaci PCC 2%, prowizji biura oraz zyskuje 5-letnią rękojmię...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип грејања:
Централни даљински управљач
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Żorska, Tychy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.