SUPA24
Остало
Остало
Остало
249 000 PLN
(8 032 PLN / м²)
Распродаја
1
1
31 м²
Władysława Reymonta, Toruń

спаваћа соба1
равно31 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, mieszkanie po kapitalnym remoncie w niedalekiej lokalizacji od Toruńskiej Starówki, w bardzo dobrej cenie. Lokal...

Централни даљински управљач
Старост понуде: 24дана
Ажурирано: 24дана

Локалитети

Władysława Reymonta, Toruń
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOMFI SP. Z O.O.

Karol Kurlit

Слични огласи

Слично у иностранству