SUPA24
Остало
Остало
Остало
318 000 PLN
(9 938 PLN / м²)
Распродаја
2
1
32 м²
Spadzista, Tarnów

спаваћа соба2
равно32 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Mieszkanie na parterze - po kapitalnym remoncie
Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, usytuowane na parterze w bloku z ...

намештен
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Spadzista, Tarnów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MR Nieruchomości

Marcin Rzepka

Слични огласи

Слично у иностранству