SUPA24
Остало
Остало
Остало
651 955 PLN
(9 055 PLN / м²)
Распродаја
4
2+
72 м²
Skrzyszowska, Tarnów

спаваћа соба4
равно72 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 72,52 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,52 m² z ogródkiem 35,90 m...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Skrzyszowska, Tarnów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BRACIA SADURSCY

Grzegorz Zębala

Слични огласи

Слично у иностранству