SUPA24
Остало
Остало
Остало
499 000 PLN
(12 795 PLN / м²)
Распродаја
2
1
39 м²
Beskidzka, Szczyrk

спаваћа соба2
равно39 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246 Na sprzedaż wyjątkowy, urządzony apartament położony w samym sercu beskidzkich gór. 20 km od Szczyrku....

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторОдвојени тоалетНамештен

Спрат:
5. спрат од 8
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Beskidzka, Szczyrk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REMAX POLSKA

REMAX Invest

Слични огласи

Слично у иностранству