SUPA24
Остало; природно светло, потребна реновација
Дневна соба; поглед, природно светло, потребна реновација
Дневна соба; природно светло, потребна реновација
546 650 PLN
(13 015 PLN / м²)
Распродаја
1
1
42 м²
Klimczoka, Szczyrk

спаваћа соба1
равно42 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 523 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej i...

Спрат:
3. спрат од 3
Старост понуде: 76дана
Ажурирано: 73дана

Локалитети

Klimczoka, Szczyrk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REMAX POLSKA

REMAX Invest

Слични огласи

Слично у иностранству