SUPA24
Остало
Остало
Остало
760 000 PLN
(12 667 PLN / м²)
Распродаја
3
1
60 м²
Tenisowa, Szczecin

спаваћа соба3
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie przy ul Tenisowej w budynku z windą z 2020 roku !!! Lokal jest jasny, przestronny i gotowy do zamieszka...

Спрат:
2. спрат од 3
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Tenisowa, Szczecin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

FORT

Anna Lizakowska

Слични огласи

Слично у иностранству