SUPA24
Остало
Остало
Остало
485 000 PLN
(10 778 PLN / м²)
Распродаја
2
1
45 м²
Plac Lotników, Szczecin

спаваћа соба2
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,57 m², położone na parterze zadbanego, przedwojennego budynku z 1931 roku, w jednej z najbardziej pr...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Plac Lotników, Szczecin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Aleksandra Riemer

Слични огласи

Слично у иностранству