SUPA24
Остало
Остало
Остало
669 000 PLN
(8 688 PLN / м²)
Распродаја
4
1
77 м²
Leszczynowa, Szczecin

спаваћа соба4
равно77 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Rodzinny komfort w Szczecinie Zdroje – 4 pokoje, 78 m2, balkon z widokiem na Puszczę Bukową. Odkryj komfort rodzinnego mieszkania na 4. piętrze ,w spo...

Спрат:
4. спрат од 4
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Leszczynowa, Szczecin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ASPECT

Małgorzata Baumgart

Слични огласи

Слично у иностранству