Листа понуда
35
35
35
630 000 PLN
(10 000 PLN / м²)
Распродаја
3
1
63 м²
Jacka Malczewskiego, Szczecin
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
63 м²
купатила
Преведи на Енглески
Na sprzedaż gruntownie wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 !!!
Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu może być zakupione prz...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Спрат:
11. спрат од 11
Старост понуде:
26дана
Ажурирано:
3дана
Пријави оглас
Локалитети
Jacka Malczewskiego, Szczecin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.