SUPA24
Остало
Остало
Остало
355 000 PLN
(10 143 PLN / м²)
Распродаја
2
1
35 м²
Łucznicza, Szczecin

спаваћа соба2
равно35 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m², położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Lok...

Спрат:
2. спрат од 10
Старост понуде: 36дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Łucznicza, Szczecin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

INWESTOR SZCZECIN

Remigiusz Fidziukiewicz

Слични огласи

Слично у иностранству