Листа понуда
18
18
18
449 000 PLN
(5 282 PLN / м²)
Распродаја
4
1
85 м²
Graniczna, Świebodzice
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
85 м²
купатила
Преведи на Енглески
Wyjątkowa okazja! - 4-pokojowe mieszkanie z działką budowlaną - Świebodzice WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe miesz...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Старост понуде:
350дана
Ажурирано:
349дана
Пријави оглас
Локалитети
Graniczna, Świebodzice
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.