SUPA24
Остало
Остало
Остало
690 000 PLN
(10 952 PLN / м²)
Распродаја
3
1
63 м²
Kolejowa, Świdnica

спаваћа соба3
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń | 63,5 m² | 2 miejsca w garażu | Świdnica Na sprzedaż now...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Kolejowa, Świdnica
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Wombat Nieruchomości

Monika Muzyk - Wombat Nieruchomości

Слични огласи

Слично у иностранству