SUPA24
Остало
Остало
Остало
420 000 PLN
(12 353 PLN / м²)
Распродаја
2
1
34 м²
Księcia Barnima I, Stargard

спаваћа соба2
равно34 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,50m2, położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku. Lokal jest ciepły, jasny i pachnie nowością, wykoń...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

НамештенОдвојена кухињаТуш кабинаКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоСпрат

Спрат:
1. спрат од 3
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Księcia Barnima I, Stargard
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Anna Szymańska

Слични огласи

Слично у иностранству