SUPA24
Остало
Остало
Остало
449 837 PLN
(8 820 PLN / м²)
Распродаја
2
1
51 м²
Ostrogórska, Sosnowiec

спаваћа соба2
равно51 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku PCC 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 8996,74 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u a...

Централни даљински управљач
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Ostrogórska, Sosnowiec
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Roman Wojciechowski

Слични огласи

Слично у иностранству