SUPA24
Остало
Остало
Остало
550 558 PLN
(9 492 PLN / м²)
Распродаја
3
1
58 м²
Grzybowa, Sosnowiec

спаваћа соба3
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 58,57 m², położone na pierwszym piętrze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnow...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
1. спрат од 4
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Grzybowa, Sosnowiec
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REMAX POLSKA

Katarzyna Stanek

Слични огласи

Слично у иностранству