SUPA24
Остало
Остало
Остало
360 000 PLN
(4 737 PLN / м²)
Распродаја
3
1
76 м²
Skarżysko-Kamienna

спаваћа соба3
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Skarżysko-Kamienna, os. Skałka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o ...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Skarżysko-Kamienna
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PROPERCO SARACEN

Dorota Pękalska-Perz

Слични огласи

Слично у иностранству