SUPA24
Спаваћа соба; дрвени под, природно светло
Спаваћа соба; дрвени под, природно светло
Спаваћа соба; кухињски апарати
239 000 PLN
(5 975 PLN / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Rejowska, Skarżysko-Kamienna

спаваћа соба2
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

NA SPRZEDAŻ DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM, O POWIERZCHNI 40,2m2, zlokalizowane NA TRZECIM PIĘTRZE przy ul. Rejowskiej 26 w Skarżysku - Kamiennej. ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
3. спрат од 4
Старост понуде: 75дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

Rejowska, Skarżysko-Kamienna
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

OAKESTATE

Agata Domagała

Слични огласи

Слично у иностранству