SUPA24
Остало
Остало
Остало
659 000 PLN
(12 434 PLN / м²)
Распродаја
3
1
53 м²
Miejska, Rzeszów

спаваћа соба3
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

1. ATUTY NIERUCHOMOŚCI: – Nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej – idealne dla rodziny z dziećmi
– Kameralne osiedle zapewniające spokój i bezp...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Miejska, Rzeszów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Paweł Ziobro

Слични огласи

Слично у иностранству