SUPA24
Остало
Остало
Остало
578 000 PLN
(13 136 PLN / м²)
Распродаја
2
1
44 м²
Lubelska, Rzeszów

спаваћа соба2
равно44 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. N...

Спрат:
3. спрат од 8
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Lubelska, Rzeszów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GJ Partners s.c.

Gabriela Mucha

Слични огласи

Слично у иностранству