SUPA24
Остало
Остало
Остало
659 000 PLN
(11 561 PLN / м²)
Распродаја
2
1
57 м²
Miejska, Rzeszów

спаваћа соба2
равно57 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszow...

Гас
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Miejska, Rzeszów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GJ Partners s.c.

Jakub Kowalski

Слични огласи

Слично у иностранству