SUPA24
Остало
Остало
Остало
645 000 PLN
(10 403 PLN / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Miejska, Rzeszów

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ul. Jana Pawła II, Rzeszów - os. Budziwój

1. ATUTY NIERUCHOMOŚCI: – Nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej – idealne dla rodziny z dziećmi

Спрат:
1. спрат од 1
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Miejska, Rzeszów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Paweł Ziobro

Слични огласи

Слично у иностранству