SUPA24
Остало
Остало
Остало
448 000 PLN
(10 419 PLN / м²)
Распродаја
2
1
43 м²
Dynowska, Rzeszów

спаваћа соба2
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Opis:
2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22 m2, położone na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku w nowej inwestycji przy ul. Dynowskiej w Rzeszowie. ...

Спрат:
4. спрат од 5
Старост понуде: 33дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Dynowska, Rzeszów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Adam Wojciechowski

Слични огласи

Слично у иностранству