SUPA24
Остало
Остало
Остало
472 000 PLN
(8 281 PLN / м²)
Распродаја
3
1
57 м²
Stanisława Mikołajczyka, Rzeszów

спаваћа соба3
равно57 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
Przynależąca do mieszkania piwnicaMożliwość aranżacji według własnych upodobań Balkon z widokiem na zieleńPopularna okolica z dos...

Спрат:
2. спрат од 4
Старост понуде: 155дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Stanisława Mikołajczyka, Rzeszów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Maria Basarab

Слични огласи

Слично у иностранству