SUPA24
Остало
Остало
Остало
799 000 PLN
(11 925 PLN / м²)
Распродаја
2
1
67 м²
Fircowskiego, Rzeszów

спаваћа соба2
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Rzeszowa. Położone na parterze zabytkowej kamienicy, w okolicy ulic 3-go Maja, Jagiellońskiej i Zygmuntowskie...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Централни даљински управљач
Старост понуде: 262дана
Ажурирано: 41дана

Локалитети

Fircowskiego, Rzeszów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOMFI SP. Z O.O.

Łukasz Syrnik

Слични огласи

Слично у иностранству