SUPA24
Остало
Остало
Остало
594 700 PLN
(10 620 PLN / м²)
Распродаја
3
1
56 м²
Lubelska, Rzeszów

спаваћа соба3
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umo...

Централни даљински управљач
Старост понуде: 331дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Lubelska, Rzeszów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GJ Partners s.c.

Paulina Bizoń

Слични огласи

Слично у иностранству