SUPA24
Остало
Остало
Остало
419 000 PLN
(6 869 PLN / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Elizy Orzeszkowej, Rypin

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż: Komfortowe mieszkanie 61,02 m² - parter, centrum Rypina, osiedle zamknięteIdealna lokalizacja - gotowe do zamieszkaniaCisza, zieleń i wyg...

Спрат:
1. спрат од 5
Старост понуде: 367дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Elizy Orzeszkowej, Rypin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Patrycja Figurska

Слични огласи

Слично у иностранству