SUPA24
Остало
Остало
Остало
683 319 PLN
(9 111 PLN / м²)
Распродаја
2
1
75 м²
Obwodowa, Reda

спаваћа соба2
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim k...

Спрат:
3. спрат од 3
Старост понуде: 222дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Obwodowa, Reda
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Piotr Kapałczyński

Слични огласи

Слично у иностранству